reklamy ....SEM!!
spřátelení .... KLIK!!
dáreček ....KLIKNI!!
bleskovka ...TADY!!

►něco ze života◄

Lyžování

29. prosince 2012 v 18:47 | Matice
Zdravím =).
V pátek jsem byla na lyžích. Ani netušíte jak jsem se těšila. Já osobně naprosto miluju zimní čas, ale musí být sníh atd. Vyrazily jsme s kámoškou jen na takový menší kopeček asi tak 40 km od bydliště. Už jsem tam byla jednou kdysi a nějak mě tato sjezdovka nenadchla - je to jen jeden kopeček (naštěstí to neni úplná rovinka, tak aspoň něco).
Při první jízdě jsem se trochu bála, protože jsem na tom stála letošní zimu poprvé, ale hned když jsem vyrazila vše ze mě spadlo a já jela jako ďas :P. Byla tam takovej úžasnej skokánek. Nejprve jsem musela vjet do takové delší prohlubně - vyjela jsem na skokánek - no a dopadla na zem živá s zdravá :D. Došlo mi, že kdybych tam vjela plnou rychlostí nemuselo by to dobře skončit. Jenže kamarádka to neodhala a vjela tam naplno, vyskočila snad 2 m vysoko a skončila na zemi. No já z tý držky nemohla, ale zároveň jsem měla hroznej strach, nakonec to dopadlo dobře.
Můj pád asi i horší, ale jen jeden, kamarákda měla 3. Jela jsem ze svahu bez brejlí a hodně rychle. Věděla jsem, že když jedu bez brejlí a rychle, že mi pak slzí oči, no a já to zkusila bez. No tak jedu jako magor a začínám mrkat no a potom musim zavřít oči, páč se to nedalo vydržet - najednou na něco vletim a já vyletim udělám piruetku a jedu po břiše - až se mi z toho odepla lyže. Lyže skončí snad 5 m nademnou a hůlky asi 3 m nad. No twl... já tam z toho dostala takej výtlem a zároveň mi slzelo levý oko asi 20 min, páč jsem tam při tom pádu měla hroudu sněhu.
Doufám, že vaše lyžařské zážitky jsou taky drobe pikantní, a že jste už lyžovali. Já už se nemůžu dočkat až pojedem na větší sjezdovky.

Střídavě oblačno :/

4. června 2012 v 20:07 | Matice
Zdravím!!

Proč střídavě oblačno?... protože je to dneska takový divný, jednou udělám něco super a potom rána a dala bych si nejradši přes hubu.

Hned první hodina ve škole matiky... 23 lidí z 25 něco nemá. Spíš to nebyla ani tak naše chyba, ale chyba pochopení no a tak nám nasázela 5. Super!! Druhá hodiny test z češtiny a velkej. No tak si říkám... to zvládneš. Vždycky z toho dostáváme 2 známky.. no a já machr 4 a 1... no twl. Odpoledne rodičák. Dojdem k 1. úče, čekáme tam s tátou 30 minut fronty a za 30sekund jsem hotová, protože jsem prej dobrá studentka. Pak na ájinu... zase fronta jak v supermarketu, když maj slevy a důchodci nakupujou... no a taky dobrý. No přiši jsme tam v 5 a odešli jsem až po 6. Při cestě domu jedu na kole a samozřejmě spadnu. Táta zabrzdí a já taky brzda neustojim to a na křižovatce slítnu a odhodin kolo a roztrhnu si rifle. Kolenou naražený a odřený. No už, abych šla spát a už se přestalo známkovat.

Doufám, že jste neměli tak hroznej den jako já... jinak přeju krásný zbytek dne a popřípadě dobrou noc!!
ZDROJ _____ TADY!!!

Hasičská soutěž 1, část 2012

21. května 2012 v 20:14 | Matice
Tak jsem 12.4.2012 absolovovala další z mých hasičských soutěží. Tahle soutěž byla obzvlášť vyjímečná, jelikož se konala tady v našem městečku. Den před soutěží jsme trénovali asi 3 hodiny, že já osobně jsem ráno před soutěží sotva vstala z postele. Hlásili šoatný počasí, ale když jsme ráno šli na hřiště tak bbyl hroznej hic, že jsem si vzala jenom mikinu, ale pak se zatáhlo a skoro celou soutěž jsem mrzla =D.
Začátek soutěže se odehrával velmi skvěle. Začali jsme šatfetou požárních dvojic, kde jsme zaběhli náš nejlepší čas a nejlepší čas na soutěži. Potom, ale začali jiné štafety, kter=é už tak slavné nebyly. Měla jsem tam i svůj velký pád. Věžela jsem štafetu 4 x 100m. běžela jsem jako 1. kde jsem přelejzala žebřík, běžela jsem hrozně rychle a chtěla jsem na žebřík pořádně vyskočil, ale při skoku jsem krásně spadla na zadek s trhla sebou celou překážku. Vznikla z toho krásná modřina, která drží ještě teď.
Nakonec jsme vyhráli krásné 3. místo. vedoucí nás za odměnu pozvali na pizzu. Vyhráli jsme spoustu krásných cen. doufám, že až budu taky trénovat děti a tu až za 2 roky, že se také nadéle budou umisťovat na žebřičku 3 nejlepších.

Rybářské závody 2012

20. května 2012 v 19:22 | Matice
Tak jak jsem řekla povím vám o rybářských závodech blízko mého okolí.

Ráda chodím na ryby, ale dostanu se na ně jen tak dvakrát do roka. Když mě informoval můj děda, že se tam chystaj rybářský závody tak jsem řekla, že asi přijedu. Vlzla mi do toho ještě jedna akce a to pochod Praha - Prčice, ale to jsem zrušila, protože jsem se tam neměla jak dostat. No a tak jsem tedy jela na rybářský závody.
Jela jsem tam ještě s brátránkama a druhý den šel na ně i můj 3. bratránek.
No tak jsem ráno musela vstávat v 6, to je pro mě hrozný utrpení vstávat o víkendu takhle brzo, já nejradši vstávám tak v 11 =D. No tak 1. polovinu závodu jsem měla akorát dva závody, ale pokaždý mi to uteklo =(. O přestávce jsme dostali ke svačině buřty na opačení... jenže mi zčernala nějakej chlápek mi ho vzal a šel mi ho reklamovat =D.... já z něho nemohla. No vdruhý půlce jsem už myslela, že nic nechytim, protože jsem asi desit minut navazovala prut a furt mi tam něco blblo a potom najednou vyskočil policajt a byl to kapr 46 cm. Já vám byla tak šťastná, že jsem nezkončila na posledním místě.
Nakonec jsem vyhrála benbintonový pálky =)... ty se mi i docela hodí, protože ty moje se mi rozpletly.

Dnešek.... =/

28. února 2012 v 17:42 | Matice
Život je hrozně nespravedlivej!
Ani nevim proč, ale chce se mi hrozně brečet. Ve škole úplná hrůza a strach z písemky z dějáku. Oni totiž psali v pátek a já tam nebyla a prej byla hrozně těšká. No a dneska jsme psali znova a já to měla úplně bez chyby. Všichni úplně nasraný, že dostanou zase 5 a já bez chyby. No a najde zvoní a všichni se balí... a já nením sedim v lavici a takový... ty nejdeš domu... a já co? ono už zvonilo??...No prostě ndešek úplně pitomej (až na ten test). Pak přijdu domu a hraju na klavír všechno mi jde a pak jdu na hodinu a jsem úplně mimo. No a pak přijdu domu a vyženou mě jít se psem v tom největšim lijáku. Nemam ani bundu s kapucou, ale já prostě jít musim. Přijdu úplně promočená a první otázka, kterou slyšim zní ''ty seš nějaká mokrá''... no jak bych asi byla suchá když tam leje jak z konve. Zalezla jsem d o postele a začala bulet, ale ani nevim proč. No snad už to přestane. jI když nevim proč mam dneska ta nespravedlivej život, když se děje často i stovky nebo tisíce horších věcí. Mam asi nějakou debku. Jestli jste to přečetli až jsem díky vám... postřebovala jsem se někomu vypovídat.

díky.... Matice


obrázek: zdroj: www.deviantart.com

Vítej únore...♥

1. února 2012 v 16:41 | Matice
Únor je poslední měsíc zimy. Je to můj druhej nejoblíbenější měsíc, protože se v něm odhávají moje narozky. Tenhla měsíc mám celkem plnej. Pololetní prázdiny při kterejch budu píct koláčky na lyžák, jak jsem řekla v sobotu jedu na lyžák. Trošku mě mrzí, že nebude obytování jako minulej rok, ale co nejdůležitější jsou přece večerní návštěvy. No hnad jak z hor přijedu tak mám jaráky. Zatim to vypadá, že pojedu k sestřence a potom mě čeká dopisování sešitů... to nesnášim.
No takže bych timhle chtěla mezi námi přivítat únor... doufám, že ho máte taky rádi. Já teda vela. Už se těšim až půjdu na rybník bruslit a až budu lyžovat... naznám lepší zimní sporty. Vám taky přeju krásný jaráky =) a krásnej lyžák... pokud jedete.

 
 

Reklama