reklamy ....SEM!!
spřátelení .... KLIK!!
dáreček ....KLIKNI!!
bleskovka ...TADY!!

►oznamy◄

Zima už je tu =)

18. ledna 2013 v 23:14 | Matice
Takže dneska a zítra bych chtěla nafotit pár foteček, pár zimních foteček. Nevím jak u vás, ale tady u nás je asi půl metru sněhu. Nejvíc nasněžilo ve čtvrtek. Já osobně mám zimu nejradši ze všech ročních období. Je chladná, přitažli a zároveň odtažitá. dokáže být mila, ale i krutá. Vše co má náhle zvraty mě fascinuje. Miluju chození s psem po zmzlém a zasněženém poli. Každý krok představuje určitě napětí, jestli spadnete nebo jestli to ustojíte.
Také mám ráda zimní sporty hlavně lyžování. Strašně moc se těšim až pojedu se 7. třídou na lyžák a já se jim tam budu smát, že to neumí :D... už vloni jsem zažila tenhle pocit. Vím, je to škodolibé, ale to nevadí... nás se to dělo taky :D.... Mezi další zimní sporty patříd a bruslení. Konečně u nás máme led, tak mám v plánu vyrazit. Mějte se pěkně a užívejte si zimu!!

Zdroj: KLIK!

Oslava 1 000 návštěvníků

20. května 2012 v 19:03 | Matice
Jsem z vás nadšená, chodili jste na můk blog, i když byl pozastaven a to mě opravdu dojalo. 1 000 pro mne není malé číslo. Vím, že nějaký blog má i 1000 návštěvníků za týden nebo i za kratší dobu, mě krásně nádchlo i 1 000 lidí za tuto dobu. Doufám, že na můj blog budete stále chodit a psát vaše úžasné komentáře. Děkuji Matice

Pauza =(

13. dubna 2012 v 17:32 | Matice
Omluva, vůbec teď nestíhám a nemám čas na blog. Moji Sb nemažte si mě prosím!!!!... až se vrátím tak vám dám vědět. Opravdu se nezblodte a pochopte, nechci aby jste se zlobili, ale já opravdu nestíhám. Tak se mějte hezky =)

Tříděbí Sb - I.

5. dubna 2012 v 19:33 | Matice
Jelikož mám 2 Sb, které na svůj blog nepíší články a ani nemají napsáno POZASTAVENO Sb pls nemazat tak je mažu ze svého seznamu.

Jsou to SB: Vafle =D a Fufík.

Kdyby jste chtěli pookračovat v sb tak se ozvěte a ráda vás zase přijmu.

Dess / London

11. března 2012 v 16:38 | Matice
Tak jsem změnila dess. Ten starej už mě nudil a tak jsem udělala novej na téma Londýn. Když je ten březen a je to deštivej měsíc tak se nejvíce k tomu hodí Londýn. Tak snad sevám líbí.

Zdroj obrázku: TADY!!

Prosím hlásek =)

5. března 2012 v 20:13 | Matice
Lidičky moc vás prosím o hlásek v Sonb =)

Klikni zde:

TADY!!!

TADY!!!

TADY!!!

TADY!!!

TADY!!!

TADY!!!

TADY!!!

TADY!!!

Hlásně te pro mě... =)

29. února 2012 v 17:09 | Matice
Ahojky

Kdysy dávno jsem se přihlásila do SONS... no a teď to vypuklo. Soutěžim se seriálem COMEBACK. Byla bych moc ráda, kdyby jste mi dali hlásek... mile ráda oplatím... moc a moc děkuju.

HLASUJTE ---- TADY!

(pro Matici - COMEBACK)

(tady je foto... zdroj:http://sajikiki-graphic.blog.cz/1202/1-kolo-sonserial)

Týden tu nejsem...

3. února 2012 v 22:16 | Matice
Krásnej večír Mrkající.

Takže se moc omlouvám SB a ostatním návštěvníkům blog, proože tu týden nebudu. Zítra ráno odjíždím na lyžák. Přednastavím nějaký články hlavně písnička a fotky. Doufám, že stále budete chodit na můj blog aspoň tak jak do teď. Vím, že jsem to tu poslední dobou zanedbávala, ale měla jsem docela napilno.
Tak se tu mějte hezky a já se loučím... nezlobte a mějte se hezky!!!

Du hé varování pro KULIČKU!!

15. ledna 2012 v 19:13 | Matice
Už jsem ti sem psala jednou, aby si nechala můj blog na pokoji a ty tvoje zatracený komentáře s webem na téma věštec opravdu nestojím. Tohle by se akorát dalo považovat za zneužívání blogů milá zlatá!! Myslela jsem, že ti bude stačit jedno varování, ale nééé ty si nedáš říct milá zlatá. Říkám ti to po druhý a doufám, že naposled ...VYHÝBEJ SE TOMUHLE BLOGU!!! ... doufám, že je ti to jasný ty KOule jedna, už se konečně odkutálej do toho rohu nebo do ďůlku! NAZDAR!!!

Upozornění pro Kuličku

14. ledna 2012 v 21:29 | Matice
Ty Koule už mi sem nepiš nějaký ty tvý zamindrákovaný komentáře ''Dobrej článek mrkni na můj webík''. Když kliknu na ten web tak mi to nbízí nějakou lásku nebo co. Mě to nezajmá... co když je to nějakej vir. Říkám ti ty Koule bež se zakutálet do kouta a vyhýbej se mýmu blogu!

Jak poznáte moje obrázky?

8. ledna 2012 v 18:09 | Matice
Chtěla jsem vám říct, že jsem dávám obrázky jak moje tak i z internetu. Moje obrázku poznáte tak, že je nan nich napsán odkaz mého blogu a ty ostatní jsou bez odkazu.

Můj obrázek... s odkazem.

Spřátelení

3. ledna 2012 v 19:52 | Matice
Takže jeden oznam... kdybych zase neměla tu Vafli Úžasný. No jdu na její blog a koukám, že tam má spřátelení a vzpomenu si, že jsem na mém blogu ještě nepožádala o přátelství. Takže kdo by měl zájem... tak klidně napište. Takže....? Kdžy bude chtít diplomek tak napište jakej...ju? Tak to je asi všechno S vyplazeným jazykem.

Pravidla:
  1. Můj blog budeš navštěvovat 3 x do týdne (kdyby si nemoh/la tak mi napiš)
  2. Neberu komentéře typu.... obíhám atd.
  3. Váš blog mě musí aspoň trochu zaujmot
Přihláška:
  1. přezdívka
  2. blog
  3. proč chceš bejt moje SB
  4. Co na diplomek?


k tomu takovej song:


 
 

Reklama